o nás
GMO free
KVALITNÍ A ČERSTVÉ SUROVINY
Přátelská a rodinná atmosféra
vejce z volného výběhu
__CO JE POD SKOŘÁPKOU?
Jsme milovníci dobrého jídla, kteří svou lásku přetvořili v unikátní fast food. Tento jedinečný koncept dokonale spojuje moderní kuchyni, kvalitní suroviny a v neposlední řadě - naše lahodná a výživná vejce!
__proč
vlastně vejce?
Vejce jsou unikátní potravinou, která nabízí velký prostor pro kreativní kulinářské vyžití - o tomto se můžete přesvědčit přímo na naší pobočce, kde na vás kromě moderního interiéru a přátelské obsluhy čeká nabídka fantastických sandwichů
v hlavní roli s vejci na všechny oblíbené způsoby!
__CO BYLO PRVNÍ? SLEPICE, NEBO VEJCE?
Jako jedni z mála odebíráme vejce z volných výběhů - jedná se o nejšetrnější formu chov, kde mají slepice možnost se přirozeně chovat a je zde kladen velký důraz na jejich vysokou životní úroveň (také GMO free). Což nemá za následek pouze lepší a výraznější chuť vajec, ale také zdravotní benefity, kdy jsou zachovány všechny důležité živiny, které jsou velmi prospěšné pro naše tělo.
V kvalitě nepolevujeme, ani když se jedná o ostatní suroviny, každý den se k nám dováží čerstvé domácí pečivo, naše limonády jsou zase připravovány z domácího ovocného rozvaru a nenajdete u nás nic jiného než vysoce kvalitní italskou kávu.
Důstojnost a transparentnost je pro nás primární při výběru dodavatelů - chceme, aby naše jídla byla doprovázena láskou po celou cestu až na váš stůl.
Zakládáme si na tom, abychom pro vás vybírali pouze ty nejkvalitnější a nejčerstvější suroviny, které pochází z ověřených zdrojů.
Naše mise je přinášet vám na stůl pouze to nejlepší tak, aby nebyly uspokojeny pouze vaše chuťové pohárky, ale i vaše tělo a příroda. Samozřejmě je pro nás i důležité to, abyste si námi s pečlivostí připravené jídlo mohli vychutnat v pohodovém prostředí a příjemné atmosféře, kde bude vyhověno každému vašemu přání.
__KVALITA.
LÁSKA. RESPEKT.
golden egg 2024 © Všechna práva vyhrazena
Made by dreamfish